PLATFORM ÖZEL SERVİS HİZMETİ

Konusunda tecrübeli servis personellerimiz tarafından platformlarınıza mekanik, hidrolik ve elektrik servis hizmetleri en gelişmiş teknolojik cihaz ve sistemler kullanılarak garantili olarak verilmektedir. Hızlı servis hizmeti alabilmek ve zaman kaybetmeden platformunuzu servisimize teslim edebilmek için servis randevu formumuzu doldurabilir ya da merkez şubemizden servis danışmanımızla irtibata geçebilirsiniz.

SERVİS RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

2. EL PLATFORM SATIŞI

Güvenilir ve profesyonel 2.el satış hizmeti verebilmek için konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından platformlarımızın tüm bakımları yapılarak periyodik kontrol ve testlerden geçirilmektedir. 2.el platform satışımız merkez ofisimizde bulunan 2. El Departmanımız aracılığıyla yürütülmekte olup, satış sonrası servis ve yedek parça desteği sağlanmaktadır.

2. EL STOKLARIMIZDAKİ PLATFORMLAR :

PMY 104 ( Model Yılı : 2007 )

PMY 125 ( Model Yılı : 2007 )

SİZLER İÇİN UYUMADAN ÇALIŞIYORUZ!

Sektördeki tüm yeniliklerin öncüsü olarak, kiralamadan tamir-bakım departmanına kadar TÜM UZAY PLATFORM EKİBİ olarak 7 gün 24 saat telefonun diğer ucunda hazır beklemekteyiz.

HER YERDEYİZ VE HERKESTEN DAHA HIZLIYIZ!

İstanbul’un her yerine, araç parkımızın durumuna göre 1 saat içerisinde acil platform desteği sağlıyoruz.

ARIZA MÜDAHALE VE MAKİNA DEĞİŞİMİ

Platformlarımızda meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda ilk olarak teknik ekibimiz tarafından çalışma sahasında müdahaleler yapılmaktadır. Arızanın giderilebilmesi için tamir bakım ünitemize gelmesi gereken platformlarımızın yerine, iş akışınızı aksatmayacak şekilde tarafınıza aynı tip ve özellikte platform temin garantisi sunuyoruz.

KEŞİF VE MAKİNE İHTİYACI PROJELENDİRME

Ne tip bir platform kullanacağınız konusunda emin değilseniz veya projenizi hangi makinalar ile daha hızlı bitirebileceğinizi bilmiyorsanız… Telefonda ihtiyacınızı net belirleyemediğimiz durumlarda çalışma alanınıza teknik ekibimizi yönlendirerek sizden yapılacak çalışmanın ayrıntılarını öğrenip maliyet öncelikli olarak kullanabileceğiniz alternatifleri tarafınıza sunuyoruz.