PERİYODİK BAKIM

Platformlarımızın yüksek performans ile uzun süre kullanılabilmesi ve oluşabilecek arızaların önceden engellenebilmesi için düzenli olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Makinelerimizde haftalık ve aylık bakımlarımız uzman teknik ekibimiz tarafından makine parkımızda karşılandığı gibi çalışma alanında da uygulanmaktadır. Tüm platformlarımızın makine mühendisleri odasından alınan 3 aylık periyodik kontrol uygunluk belgelerinin yanı sıra TSE onaylı muayene ve deney raporları da bulunmaktadır.

OPERATÖR EĞİTİMİ

Operatör hatalarından meydana gelen kazaları en aza indirebilmek amacıyla firmamızda görev yapan operatörlerimiz TÜRKAK onaylı firmalar tarafından verilen eğitimlere katılarak “hidrolik platform kullanıcı belgesi” ne sahiptir. Bunun yanı sıra Üretici Firmamız Paktaş Platform mühendisleri tarafından operatörlerimize firma içi VERİMLİ VE GÜVENLİ ÇALIŞMA eğitimleri periyodik olarak verilmektedir.

SORUMLULUK SİGORTALARI

Tüm önlemlere rağmen firmamızdan operatörlü olarak kiralanan platformların kullanım hatası sonucu üçüncü şahıslara verebileceği zararlar 3. Şahıs Sorumluluk sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Aynı duyarlılığı firma çalışanları içinde gösteren Uzay Platform işyerinde mesai saatleri içerisinde iş kazası sonucu oluşabilecek zararları da işveren sorumluluk poliçesi kapsamında karşılamaktadır.

KİRACI FİRMA KULLANICI EĞİTİMİ

Teknik personelimiz tarafından makine teslimatı sırasında kullanıcıya makine kullanım alanında hem teorik hem de pratik olarak eğitim verilmektedir. Bu eğitim esnasında kullanıcıya teslim edilen Operatörsüz platform kullanma talimatı için iletişime geçiniz.

Bu eğitim esnasında kullanıcıya teslim edilen Operatörsüz platform kullanma talimatı için TIKLAYINIZ..

ÇALIŞTIĞIMIZ İŞ GÜVENLİK FİRMAMIZ : ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş.


KULLANIM KLAVUZLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ